Atrakcyjna kawalerka na Bartodziejach!

Mieszkanie na wynajem
1 200 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 35 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Bartodzieje , Bałtycka
  • Numer oferty : 700512
  • Cena za m2 : 1 PLN

Kontakt: Kamil Olpiński tel:536 366 898

Do wynajęcia kawalerka 35m , w pełni wyposażona, na 1 piętrze.Doskonała lokalizacja na osiedlu Bartodzieje, w kameralnym budynku .Teren zamknięty. Mieszkanie w pełni umeblowane. Mieszkanie po remoncie: nowe instalacje , tynki, podłogi , nowa armatura, kafle, meble, sprzęt AGD. Pokój 19m , kuchnia 8m, lazienka 2,5m, przedpokoj, duży balkon. Kuchnia z meblami, nową lodówko-zamrażarką, kuchenką gazowo-elektryczną, okapem. W łazience pralka, prysznic.
Mieszkanie bardzo słoneczne - okna od południa i zachodu, więc ciepłe i jasne. Ogrzewanie gazowe- nowy piec. Czynsz najmu 1200 PLN . Koszty opłat administracyjnych i za media (woda, gaz, prąd) to około 450zł/ mc.
Wszędzie blisko, łatwy dojazd, handel, galerie, park, jeziorko Balaton , basen, szpital Jurasza.

Zapraszam na prezentację!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.