Sympatyczne mieszkani I pietro winda

lokalizacja: Bydgoszcz

1 500 PLN

42 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt Maciej Brzeski tel: 798339773
W naszym biurze.
Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie - studio o powierzchni 36 m2 w bloku z 2015 roku w Fordonie na osiedlu  Eskulapa. Lokal usytuowany na pierwszym pietrze w bloku z windą. Do lokalu przynależna komórka lokatorska. Mieszkanie do wprowadzenia, posiada umeblowanie i wyposażenia zapewniające  możliwość natychmiastowego zamieszkania. Miejsce garażowe dodatkowo płatne w kwocie 200zł/mc. Cicha i spokojna okolica gwarantuje wypoczynek po wytężonym dniu pracy.
 Atrakcyjna Cena!!

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.