2 pokojowe na Pilczycach

Mieszkanie na wynajem
1 700 PLN, Pow. 58 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
58 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Pilczyce , Rękodzielnicza
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
664217
Cena za m2:
29.31 PLN
Wenesa 515536569

Do zaoferowania mam przestronne, dwupokojowe mieszkanie na Pilczycach, przy ul. Rękodzielniczej.
Mieszkanie jest rozkładowe i jasne. Znajduje się w spokojnej okolicy, w której jest także dużo spacerowej przestrzeni, m.in. blisko znajduje się staw.
Fantastycznie skomunikowane z miastem. Dojeżdżają tam takie autobusy i tramwaje, jak nr  3, 10, 20, 23, 31, 33, 101, 102, 103, 104, 127, 128, 136 .
Sklepy i inne punkty usługowe znajdują się w niewielkiej odległości od mieszkania.

Cena miesięczna to czynsz w wysokości 1700 zł + opłata liczników za zużytą wodę i prąd (w zależności od zużycia jest to najczęściej od 90 do 200 zł).

P:rzy wynajmie mieszkania należy wpłacić kaucję zwrotną w wysokości 1 700 zł.

Mieszkanie dostępne od zaraz!

Zapraszam do kontaktu!
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail