Kameralny domek z niewielkim ogrodem

Mieszkanie na wynajem
3 000 PLN, Pow. 75 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
75 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wrocław Psie Pole
Rok budowy:
1935
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
580397
Cena za m2:
40 PLN
Dorota tel: 533 620 660

Pragnę przedstawić do wynajęcia mały kameralny domek z niewielkim ogrodem.
Dom znajduje się we Wrocławiu w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w okolicy ul. Litewskiej. 
Oddalony 10min do centrum Psiego Pola a w nim doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo -usługowa (sklepy, poczta, basen , przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, apteki, salony fryzjerskie, itp).  Dla zmotoryzowanych świetny dojazd do centrum Wrocławia i do AOW . Niedaleko nieruchomości przystanki komunikacji autobusowej. Doskonałe połączenie z Centrum handlowym Korona Auchan.

Dom po generalnym remoncie w skład jego wchodzi
parter:
- salon,
- kuchnia,
- łazienka.
Na pierwszym pietrze znajdują się
- dwie sypialnie
- przestronny hol.

Miesięczny koszt nieruchomości to:
- najem 3000zł
- czynsz 500zł ( składający się z zaliczki na wodę, gaz, i prąd)
Kaucja 3000zł ( płatna jednorazowo zwracana po oddaniu nieruchomości)

Zapraszam na prezentacje
Dorota tel: 533 620 660

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail