Nowoczesna Kawalerka / Ścisłe Centrum

Mieszkanie na wynajem
1 720 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 31 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Wrocław Stare Miasto
  • Piętro: 1 na 4
  • Numer oferty : 802051
  • Cena za m2 : 55.48 PLN

Dorota tel:533 620 660


Dzień dobry, posiadam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 31 m2 w samym Rynku we Wrocławiu, nieopodal gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego. Kamienica jest po remoncie elewacji i dachu, znajduje się na I kondygnacji zabytkowej kamienicy z widokiem na Wrocławski Rynek.

Kawalerka jest świeżo po remoncie, przytulna i wykończona wwysokim standardzie, m.in drewniana olejowana podłoga, drewniane nowoczesne okna, ledowe nastrojowe oświetlenie.

W wyposażeniu znajduje się sprzęt marki Küpperbusch, tj. zmywarka, płyta ceramiczna, lodówka i  piekarnik parowy. 

W lokalu znajduje się pokój oddzielony funkcjonalną, dużą i pojemną szafą zarówno od części kuchennej jak i salonu. Dodatkowym atutem jest ogrzewanie podłogowe w łazience. Znajduje się w niej umywalka, szafa, toaleta i prysznic.

Parking dla mieszkańców dostępny w podwórzu.

Mile widziana umowa na dłuższy okres. Wymagany najem okazjonalny. Gotowe do wynajęcia od zaraz. 

Do ceny miesięcznego najmu w kwocie 1 720 zł należy doliczyć opłaty: czynsz 280 zł miesięcznie  + liczniki wg zużycia tj. prąd+gaz.

Polecam i zapraszam do kontaktu oraz prezentacji !!

Dorota tel:533 620 660Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.