LUX-Dwupoziomowy Apartament

Mieszkanie na wynajem
6 000 PLN, Pow. 127,74 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
127,74 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wrocław , Stefana Jaracza
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
980458
Cena za m2:
46.97 PLN
Polecam na wynajem niepowtarzalny dwupoziomowy apartament na I piętrze o powierzchni 127,74m2.
Mieszkanie dla wymagającego klienta,wykonane z najwyższej jakości z naturalnych materiałów z dbałością o najmniejszy szczegół, gdzie dominuje wysokiej jakości ceramika,marmur,egzotyczne drewno i szkło hartowane.

Na I poziomie znajduje się salon z wyjściem na balkon i przestronną kuchnią umeblowaną i wyposażoną w sprzęt AGD wysokiej klasy (Simens , Faber). W przedpokoju szafy w zabudowie oraz łazienka z prysznicem.

Na II poziomie znajdują się dwie sypialnie z wyjściem na balkon ,garderoba oraz łazienka.

Dużym atutem mieszkania jest
-media miejskie
-bliskość ciągu komunikacyjnego (200m 3 linie autobusowe , 3 linie tramwajowe)
- miejsca parkingowe pod blokiem
-liczne sklepy i punkty usługowe.
-ok 2,8 km do Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu wydział Prawa, Administracji i Ekonomii oraz Uniwersytetu Historii i Antropologii.
-ok 2,5 km do Uniwersytetu Medycznego ,Uniwersytetu Przyrodniczego oraz
Dodatkowo w pobliżu znajdują się tereny zielone oraz liczne drogi rowerowe umożliwiające sprawne podróżowanie wzdłuż rzeki i w kierunku ścisłego centrum.

To tylko niektóre atuty tej wyjątkowe oferty dlatego zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail