Mieszkanie na wynajem w stylu loft

Mieszkanie na wynajem
1 000 PLN, Pow. 200 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
200 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Żnin
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
439395
Cena za m2:
5 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawia Państwu ofertę wynajmu mieszkania w stylu loft. w Żninie. Styl loft  słynie z minimalistycznego designu, oraz surowego charakteru. Przestronność budują
betonowe połacie i odsłonięte okna. Nieruchomość do własnej aranżacji. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail