NOWA CENA/DOM NA DUŻEJ DZIAŁCE/BOŻEŃ

lokalizacja: Bożeń

305 000 PLN

2 346 PLN / m2

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"
Izabella Paprocka
☎️570 097 070


                                                   Oferta dostępna tylko w naszym biurze!


Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 130 m2 na dużej działce o pow. 6600 m2. Dom z roku 1955, częściowo podpiwniczony, na parterze znajduje się hall, kuchnia, 3 pokoje, łazienka. Na poddaszu 3 pomieszczenia (które po remoncie mogą pełnić funkcje 2-óch sypialni i łazienki. W budynku znajduje się również część warsztatowo-gospodarcza (po remoncie może pełnić funkcje dużego garażu). Na działce znajduje się też budynek inwentarsko-składowy i stodoła. Dom do remontu. Dach dwuspadowy, pokryty dachówką cementową, ściany zewnętrzne z pustaków szlakowych i cegły ceramicznej, pełnej. Okna pcv, pojedyncze okna drewniane. Ogrzewanie domu i wody użytkowej piecem na węgiel i drewno. W jednym z pokoi znajduje się piec kaflowy. Media: woda i prąd, kanalizacja - szambo, gazu brak. W piwnicy znajduje się studnia. Dojazd drogą gminną, asfaltową. Działka w części zabudowanej ogrodzona. Działka objęta MPZP - MNR/3 teren zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej jednorodzinnej.
Cisza, spokój, dookoła zieleń. W pobliżu kościół, świetlica i plac zabaw dla najmłodszych. Niecałe 7 km do Wołowa gdzie znajduje się cała infrastruktura. Najbliższa szkoła podstawowa w Starym Wołowie w odległości 3 km.

Nieruchomość posiada ogromny potencjał !
Po remoncie domu możliwość zamieszkania oraz prowadzenia działalności na własnej posesji.

Zapraszam na prezentację !
Izabella Paprocka/opiekun oferty
☎️ 570 097 070
nr licencji 25290

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

IZABELLA PAPROCKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.