O nas

Firma Nieruchomości Apartament istnieje od 2011 roku i działa na terenie Bydgoszczy, Nakła nad Notecią i Żnina, Wrocławia i Trójmiasta.

Zajmujemy się pośrednictwem w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych.

Nasze zadania obejmują między innymi weryfikację stanu prawnego nieruchomości, doradztwo i pomoc w kwestii uzyskania niezbędnych dokumentów, wsparcie podczas negocjacji oraz doprowadzenie transakcji do jej finalizacji. W ramach obsługi polecamy skutecznych i najlepszych doradców kredytowych, rzetelnych notariuszy oraz radców prawnych.

Zakup, sprzedaż czy wynajęcie nieruchomości to nieproste i żmudne zadanie. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz kompleksowa obsługa prowadzona przez doświadczonych doradców, zapewnia bezpieczeństwo i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji oraz oszczędza Państwa czas. Dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa posiadamy ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej.

W celu skutecznego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów, korzystamy z obszernej i aktualnej bazy osób sprzedających czy poszukujących nieruchomości, współpracujemy z innymi biurami nieruchomości i developerami oraz korzystamy z najnowszych narzędzi marketingowych. Fachowość i profesjonalizm łączą się u nas z otwartością i przyjazną atmosferą.


KUPUJEMY MIESZKANIA ZA GOTÓWKĘ.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

tel. 608 894 800