Dom parterowy pod Wołowem działka 954 m2

lokalizacja: Bożeń

350 000 PLN

2 297 PLN / m2

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"
Paulina Śmiarowska

tel. 570 653 030

                                                    Oferta dostępna tylko w naszym biurze!

Prezentujemy Państwu dom parterowy, wolnostojący na dużej działce (954 m2) w miejscowości Bożeń, niedaleko Wołowa. Dom jest sprzedawany w stanie surowym otwartym. Dach będzie pokryty blachą na rąbek stojący, tak jak jest to widoczne na wizualizacji. Prąd i woda doprowadzone do budynku, w domu założony licznik na wodę. Dom z pozwoleniem na budowę. Jest możliwość dalszej współpracy z obecnym  kierownikiem budowy oraz ekipą budowlaną. Dojazd drogą gminną, asfaltową. Bardzo cicha i spokojna okolica. Dom położony w malowniczej miejscowości.


Rozkład pomieszczeń:
1. Wiatrołap 3,88 m²
2. Korytarz 4,83 m²
3. Kotłownia 5,49 m²
4. Łazienka 6,74 m²
5. Pokój 10,82 m²
6. Pokój 15,40 m²
7. Pokój 11,48 m²
8. Pokój dzienny + kuchnia 31,53 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości.
Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Paulina/opiekun oferty
tel. 570 653 030


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PAULINA ŚMIAROWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.