Dom Krążynowy gotowy nawet w 30 dni

lokalizacja: Bydgoszcz

395 800 PLN

4 948 PLN / m2

Opis nieruchomości

Opiekun Oferty:
Kamil 
tel. 530-140-800

W Ofercie posiadam domy Krążynowe, są to domy które powstają w 30-60 dni w zależności od wariantu.
Wystarczy jedynie, że posiadasz działkę. Domy nie wymagają pozwolenia. 

Domy Krążynowe są to nieruchomości całoroczne (U=0,15W/m2K dla głównych przegród zewnętrznych) i tak też zostały zaprojektowane
jeżeli chodzi o bilans cieplny. Przegrody pomiędzy krążynami (+ otuliny) wypełnione są wełną mineralną 32 cm z izolacją,
płyty OSB, płyty GK + blacha na rąbek.

Ogrzewanie
W cenie oferujemy ogrzewanie podłogowe ( maty grzewcze) oraz kominek (możliwa jest każda instalacja)


W ofercie również Domy o powierzchni 50 m2 i 70 m2, po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do kontaktu.
Kamil
530-140-800

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

KAMIL MAKOLĄDRA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.