Piękny, funkcjonalny dom w sercu Borów Tucholskich

lokalizacja: Czarna Woda

1 080 000 PLN

7 105 PLN / m2

Opis nieruchomości

KONTAKT : Maciej Brzeski   tel.798339773
Tylko w naszym biurze
Luksusowy, uroczy dom i pięknie zagospodarowana działka przy lesie to unikalna oferta dla wysmakowanego i wymagającego klienta. Idealne miejsce do ucieczki przed ciągłą pogonią i pędzącym rytmem współczesnego świata. Wymarzone miejsce odpoczynku, relaksu i wyciszenia w bezpośrednim sąsiedztwie natury gdzie ptasie trele wyśpiewują łagodny rytm codziennej egzystencji. Jeśli twój dom ma być miejscem wyciszenia, relaksu, enklawą ciszy i spokoju - To jest Twoje miejsce na Ziemi. Trzy sypialnie, obszerny salon z aneksem kuchennym tworzą bardzo funkcjonalny układ. Poddasze stanowi dodatkową otwartą przestrzeń do ewentualnej adaptacji na dodatkowe sypialnie, gabinet, bibliotekę itp.
Pompa ciepła, fotowoltaika i nowoczesne systemy optymalizacji zasilania, solidna termoizolacja, trzy szybowe okna  zaowocowały samowystarczalnością energetyczną oferowanej posesji. W pobliżu dziko płynąca rzeka Wda słynąca ze spływów kajakowych, wiele jezior i dzikich ostoi pierwotnej przyrody. To trzeba zobaczyć, usłyszeć ciszę i poczuć klimat, a więc ...
Polecam i zapraszam do kontaktu. tel. 798339773


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.