Energooszczędny, niskokosztowy!

lokalizacja: Dąbrówka Nowa

1 170 000 PLN

4 875 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z malowniczo położoną nieruchomością w okolicy lasu. Działka lekko spadzista o powierzchni 1700 mkw. Dom energooszczędny. Wybudowany metodą szalunku traconego. Roczny koszt utrzymania domu to ok. 1000 zł. Dom wybudowany według przerobionego projektu Pelikan XIX. Dodano garaż  dwustanowiskowy w części piwnicznej. Obok garażu, kotłownia z łazienką. ( może stanowić odrębne mieszkanie).
Ogrzewanie pompa ciepła + panele solarne 10 kW. Woda studnia własna. Woda miejska i kanalizacja.
Powierzchnia pomieszczeń.
Salon i jadalnia 48m2.
Kuchnia i spiżarnia 19m2. 
2 pokoje po ok20m2.
Pralnia 10m2 lub dodatkowy pokój.
Łazienka 10m2.
WC.
Garaż 42m2.
Pom.techniczne 26m2. 
+ korytarze. 
Wnętrze domu w większości wykończone. Styl domu industrialny. Dla zainteresowanego klienta więcej zdjęć na maila.
W chwili obecne do wykonania drobne prace wykończeniowe, zamontowanie bramy oraz zaaranżowanie zieleni wokół domu.

Zapraszam do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ARLETTA JAKOBSEN
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.