Tylko u Nas! Dom w dolinie Jezierzycy!

lokalizacja: Dębno

399 999 PLN

3 475 PLN / m2

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"
Wojciech Śliwa
☎ 570 644 040

OFERTA TYLKO U NAS W BIURZE

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 115,1 mkw na działce 1122 mkw znajdującego się 8 km od Wołowa.

Dom murowany z cegły z dachem dwuspadowym o drewnianej konstrukcji (1/4 dachu-wymieniona więźba oraz blachodachówka, 3/4 dachu pokryte płytą falistą  ondulina). Cały dom ocieplony jest styropianem o grubości 8 cm i wykończony elewacją.

Nieruchomość kilkanaście lat temu przeszłą generalny remont, który obejmował wymianę wszystkich instalacji (elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz centralnego ogrzewania, wymianę okien oraz wykonano ocieplenie wraz z elewacją.

Na metraż domu składają się 4 pokoje, w tym jeden przechodni, kuchnia, łazienka, przedpokój, kotłownia oraz ganek, dodatkowo na poddaszu znajduję się 1 pokój, a pozostała część do własnej aranżacji, dzięki której powiększymy metraż domu o kilkadziesiąt mkw.

Powierzchnia całkowita 115,1 mkw
1. pokój 22,24 mkw
2. Jadalnia 17,34 mkw
3. sypialnia 12,07 mkw
4.Sypialnia 14,66 mkw
5, kuchnia 11,53 mkw
6.korytarz 6,93 mkw i 6,52 mkw
7. kotłownia 8,65 mkw
8. ganek 3,94 mkw
9. łazienka 4,82 mkw
10. Pokój na poddaszu 6,4 mkw (całkowita 12,79 mkw)

Dodatkowo na działce znajduję się garaż o powierzchni 27,59 mkw, do którego dobudowane jest obok zadaszenie, które w okresie letnim wykorzystywane jest na grillowanie.

Media:
- woda miejska oraz dodatkowo na działce znajduję się studnia
- szambo (w planach budowa sieć kanalizacji miejskiej
- prąd (siła)
- ogrzewanie własne - piec na paliwo stałe (węgiel/drewno)

Opłaty:
ok. 700 zł/2 osoby (prąd, woda, ścieki, śmieci

Dodatkowo do tej nieruchomości jest możliwość zakupu działek o łącznej powierzchni 0,7241 ha, które w MPZP przeznaczone są do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, na których znajdują dwa budynki gospodarcze (stodołą wraz ze stajnią dla koni oraz nowo wybudowany drewniany garaż).

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu!
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

☎ 570 644 040
Wojciech Śliwa
.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

WOJCIECH ŚLIWA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.