Mieszkanie bezczynszowe Grochowiska Księże

lokalizacja: Grochowiska Księże

119 000,00 PLN

2 512,67 PLN

Opis nieruchomości

TYLKO W NASZYM BIURZE - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Mieszkanie z ogromnym potencjałem i działką - blisko Rogowa i trasy S5
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Grochowiskach Księżych o powierzchni 47,36 m², położone w kameralnym, pięciorodzinnym budynku na parterze. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji komunikacyjnej, łączącej ciszę z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu, co stanowi idealną bazę dla osób chcących zaprojektować wnętrze „pod siebie” lub inwestorów szukających nieruchomości z możliwością znacznego zwiększenia jej wartości.

Opis nieruchomości:
Powierzchnia mieszkalna: 47,36 m²
Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje, kuchnia oraz łazienka.
Ogrzewanie: Tradycyjne piece kaflowe.

Dodatkowe atuty w cenie:
Strych do adaptacji: bezpośrednio nad mieszkaniem znajduje się duża przestrzeń strychowa. Możliwość adaptacji pozwala na stworzenie mieszkania dwupoziomowego lub znaczne powiększenie metrażu.

Pomieszczenie gospodarcze: przynależny budynek gospodarczy o imponującej powierzchni 31,8 m² (dodatkowo ze strychem) - idealne na warsztat, garaż lub magazyn.

Prywatna działka: Do mieszkania przynależy grunt o powierzchni 175 m², który może służyć jako przydomowy ogródek, miejsce na grilla czy plac zabaw.


Grochowiska Księże znajdują się 5km od Rogowa z pełną  infrastrukturą (sklepy, urzędy, szkoły) oraz jeziora i zagospodarowana plaża miejska - idealne miejsca na letni wypoczynek.
Zaledwie 3 km do węzła trasy S5, co gwarantuje błyskawiczny dojazd do większych aglomeracji.

To idealna okazja dla osób szukających bezczynszowego lokum z własnym ogrodem w atrakcyjnej cenie!

Zapraszam na prezentację
Alina Krupecka
537-750-355

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ALINA KRUPECKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.