Kamienica! Sprzedaż! Inowrocław!

Dom (Kamienica) na sprzedaż
1 250 000 PLN , Pow. 640 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
640 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Inowrocław
Liczba kondygnacji:
3
Numer oferty:
237876
Cena za m2:
1 953 PLN
Kamienica! Sprzedaż! Inowrocław!

Kontakt 608 170 066


Na sprzedaż kamienica o  powierzchni użytkowej około 640m2 (liczone bez piwnic, schodów, strychów, korytarzy - tylko metry które można faktycznie sprzedać lub wynająć)
W budynku są 2 funkcjonujące lokale użytkowe, 1 mieszkanie z Najemcą (1 osoba - umowa na czas określony), oraz około 515m2 wolnej powierzchni.
Budynek jest w dobrym stanie. Dach był niedawno odnowiony, nic nie przecieka i nie niszczeje. Kondygnacje są wysokie, pokoje są duże, a klatka schodowa obszerna. W piwnicach jest sucho i jest spora wysokość. Część stropu nad piwnicą była kilka lat temu wymieniona. Lokale mieszkalne zostały wysiedlone w grudniu 2021r i kwalifikują się do generalnego remontu.
Jest możliwość wyodrębnić 15-18 lokali, a może i więcej...
Istnieje możliwość sprzedaży całości, jednego piętra, lub poszczególnych lokali. Podana cena obowiązuje przy sprzedaży całości.

W załącznikach zestawienie lokali i rzuty pięter. Na jednym piętrze rozrysowana koncepcja podziału.
Lokalu numer 11 nie ma na rzutach - to był kiedyś lokal użytkowy w podwórzu i on się znajduje na parterze pod lokalem numer numer 8 


Zapraszam na prezentacje

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail