Dom segment pod lasem

lokalizacja: Jagodowo

539 000 PLN

4 813 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt  -  Maciej Brzeski tel.  798339773

Tylko w naszym biurze !
Dom - segment środkowy na nowym osiedlu w Jagodowie w deweloperskim stanie. Powierzchnia użytkowa domu to 90.3 m2.
Na tę powierzchnie składają się 4 sypialnie, salon z otwarta kuchnią, 2 łazienki. Całość zmyślnie rozłożona na trzech kondygnacjach, przy czym 4 sypialnia jest usytuowana na antresoli jako trzeci poziom. Segment wyposażony w system ogrzewania podłogowego oraz rekuperację. Technologia budowy i użyte materiały zaowocowały osiągnięciem  parametrów izolacyjności termicznej przewidzianej niemalże dla domu pasywnego. Koszty ogrzewania takiego segmentu mieszczą się w przedziale 3 do 3.5 tyś zł w skali roku. Szczegółowy opis stanu deweloperskiego w oferowanej cenie zawarty został na karcie widocznej w galerii zdjęć.
Zamieszczone na wstepie galerii fotografie obrazują jak można zaaranżować i wykończyć lokal
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu tel. 798339773

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.