Tylko u nas! Nieruchomość pod inwestycję

lokalizacja: Janowo, Osiedlowa

2 699 000 PLN

2 454 PLN / m2

Opis nieruchomości


Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w miejscowości Janowo koło Starogardu Gdańskiego.

Oferowana nieruchomość to budynek po dawnej piekarni w którym znajduje się również dwupokojowe mieszkanie
Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia usługowe(garownia, mieszalnia ,hala wypieku oraz wyrobu, magazyn oraz pomieszczenie ekspedycji i sprzedaży
Piętro budynku przeznacza się na pomieszczenia socjalne personelu(szatnie, pokój śniadań, biura).
Na poddaszu znajduje się mieszkanie (dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój).

Nieruchomość bardzo przestronna, posiada potencjał adaptacyjny z możliwością przebranżowienia.
Obiekt położony w niewielkiej odległości od przystanków autobusowych, sklepu Lidl, zaplecza usługowo-handlowo-przemysłowego.
Lokalizacja nieruchomości daje duże możliwości wykorzystania położenia nieruchomości na obiekt usługowo-handlowe pod : motel, hostel, usługi biurowe, usługi ślusarskie/stolarnia/warsztat samochodowy/ drobna produkcja i wiele innych działalności lub obiekt usługowo- mieszkalny ( część przeznaczona na cele prowadzenia działalności gospodarczej, część na cele mieszkalne).

Najbliższe sąsiedztwo stanowią siedziby firm/ oddziałów z branży handlowo-usługowej, hurtownie, transport, motel, sklepy spożywcze, domy jednorodzinne, stacja paliw oraz restauracja.
Nieruchomość wybudowana metodą tradycyjną, murowaną, podpiwniczona.
Dużym atutem jest konstrukcja budynku, która umożliwia zmianę przeznaczenia i tym samym sposobu jego wykorzystania, wg potrzeb i oczekiwań nowego właściciela.

Nieruchomość z dużym potencjałem biznesowym z uwagi zarówno na lokalizację, swój charakter, jak również wspomniane uniwersalne możliwości przeznaczenia i wykorzystania.

Jeśli wszystkie niezbędne procedury przebiegną bez zakłóceń, nie będzie skarg i protestów, a inwestor otrzyma wszystkie konieczne decyzje i zgody, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że budowa obwodnicy Starogardu Gdańskiego ruszy w 2024 roku. Jedno jest pewne - obwodnica Starogardu powstanie i będzie przebiegać obok prezentowanej nieruchomości.

Z NAMI
- gwarantujemy bezpieczny zakup,
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu,
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję.

Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Patrycja Tomaszewska
728 713 127
patrycjat@nieruchomosci-apartament.pl

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYCJA TOMASZEWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.