Dom w malowniczej okolicy

lokalizacja: Lubochnia

349 000 PLN

1 712 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferta biura
Apartament Nieruchomości
Wiktor Nowicki
Kontakt 533 990 544

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży domu parterowego z poddaszem użytkowym, w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej netto 203,8 mkw. (w tym garaż 34,4 mkw.) Nieruchomość znajduje się w bardzo urokliwej i spokojnej miejscowości Lubochnia w powiecie Gnieźnieńskim. Dom został wybudowany w lipcu 2022 roku. Materiał z jakiego jest stworzony dom to cegła porotherm. Dach na kontrukcji drewnianej pokryty jest papą. Działka o powierzchni 1401 mkw. na której znajdują się media takie jak woda i prąd. Na posesji znajduje się również blaszany garaż. W najbliższej okolicy znajduje się las który daje możliwość odpoczynku i odprężenia się. W odległości  około 300 metrów jest jezioro Modrze oraz jezioro Wierzbiczany. Czas jaki zajmuje dojazd do Gniezna to zaledwie 15 minut. Nie daleko znajduje się również droga S5. Najbliższy sklep spożywczy położony jest około dwóch kilometrów od nieruchomości.

Zapraszam na prezentację
Apartament Nieruchomości
Wiktor Nowicki
Tel.533 990 544


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

WIKTOR NOWACKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.