NOWA NIŻSZA CENA! Sprzedam nieruchomość komercyjną

lokalizacja: Nałęcze

950 000 PLN

128 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam na prezentację
Specjalista ds. nieruchomości.
Agata Baran
tel: 573-094-777

Na sprzedaż lub wynajem nieruchomość położona w miejscowości Nałęcze, obok Człopy. Zabudowana 2 obiektami o łącznej powierzchni 7420m2.

Posiada dwa budynki na potrzeby biznesu, produkcji, koncesjonowania lub zamieszkania.

Duże możliwości zagospodarowania / wykorzystania placu otaczającego obiekt.
Kompleks idealny na siedzibę firmy, dom opieki, hotel z funkcją konferencyjną, kampusu dla kadry kierowniczej i zatrudnionych pracowników lub realizacji innych przedsięwzięć wymagających skali oraz przestrzeni.
Blisko do granicy Polsko Niemieckiej.

Budynek pierwszy:
Hala magazynowa 400m2
Piętro budynku magazyn 630m2
Pomieszczenia gospodarcze
Mieszkanie parter 150m2
-kuchnia z jadalnia
-4 pokoje
-salon z kominkiem
-dwie łazienki
-garderoba
Możliwość powiększenia mieszkania o 70m2. Meble, sprzęt AGD (indukcja, piekarnik, zmywarka,mikrofalówka w zabudowie, pralka), w całym mieszkaniu ogrzewanie podłogowe.

Budynek drugi:
Hala magazynowa 400m2 plus pomieszczenia gospodarcze.

Nieruchomość posiada utwardzony plac, ogrodzenie, bezpośredni wjazd z drogi krajowej nr 22. Idealne miejsce na park maszyn.

Media: prąd, woda, internet światłowodowy, ogrzewanie podłogowe(piec na ekogroszek) lub kominkowe, ogrzewanie wody piecem lub elektrycznie.

DO NEGOCJACJI.
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

AGATA BARAN
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.