Dom w Nakle nad Notecią

lokalizacja: Nakło nad Notecią

299 000 PLN

6 904 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam na prezentację nieruchomości- domku w Nakle nad Notecią.

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 35 mkw, na którą składają się; dwa pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia oraz przeszklona altana.

Dom jest świeżo wyremontowany, w pokojach położone panele oraz gładzie; kuchnia i łazienka do własnej aranżacji. Obiekt ocieplony, nowa instalacja elektryczna oraz wod-kan.
Oryginalny element to altana przeszkolana ze szkła hartowanego.

Miejsce na uboczu, zdala od zgiełku miasta jednocześnie blisko infrastruktury.

Polecam
Zapraszam Ania 969-909-514
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ANNA SZELĄGIEWICZ-BIAŁECKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.