Nieruchomości Apartament"
Mikołaj Krzyżosiak
513 383 116
Oferta dostępna tylko w naszym biurze!
Urokliwa nieruchomość w zielonej okolicy! Siedlnica, gm. Wschowa (67-400)
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej części Siedlnicy - idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą, a jednocześnie chcących mieć łatwy dostęp do miasta.
Działka o powierzchni 2169 m2 zabudowana jest domem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi - wszystko położone przy głównej drodze, co zapewnia wygodny dojazd przez cały rok. W skład nieruchomości wchodzi:
- budynek mieszkalny - solidny, murowany, z dużym potencjałem aranżacyjnym,
- 2 budynki gospodarcze - idealne pod warsztat, magazyn, działalność gospodarczą lub adaptację na cele rekreacyjne.
Duża, ogrodzona działka z licznymi nasadzeniami i możliwością dalszego zagospodarowania.
Powierzchnia działki: 2169 m2
Powierzchnia domu: 68 m2
Pomieszczenia gospodarcze 85 m2, 47 m2, 30 m2, 8 m2.
Atuty nieruchomości:
✅ cicha, zielona i bezpieczna okolica
✅ świetna lokalizacja - tuż przy głównej drodze, kilka minut od Wschowy
✅ duża działka z potencjałem inwestycyjnym
✅ spokój w otoczeniu natury
To idealna propozycja zarówno dla osób szukających urokliwego miejsca do zamieszkania, jak i dla inwestorów planujących prowadzenie działalności lub agroturystyki.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Mikołaj Krzyżosiak
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Dom na dużej działce w malowniczej okolicy!
lokalizacja: Siedlnica
255 000,00 PLN
1 071,43 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Siedlnica
- Powierzchnia:238 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 1940
- Liczba pięter: 0
-
Powierzchnia działki:
2 169 m2
- Numer oferty: 670413
- Cena: 255 000,00 PLN
- Cena za m2: 1 071,43 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT