Atrakcyjny dom nad jeziorem !!!

lokalizacja: Szczutkowo

519 000 PLN

7 492 PLN / m2

Opis nieruchomości

KONTAKT:
Tel. 720-885-210

U nas w Biurze !

Nieruchomość jest położona we wsi Szczutkowo (gmina Choceń, powiat Włocławski, województwo kujawsko-pomorskie), nad malowniczym jeziorem Sztukowskim. Działka o powierzchni około 1100 m2, ogrodzona i obsadzona tujami oraz innymi drzewami.


Dom o powierzchni 69,27 m2

- pokój dzienny 17,14 m²
- kuchnia 4,86 m²
- pokój 10,42 m²
- pokój 12,94 m²
- antresola 11,48 m²
- łazienka 3,97 m²
- wiatrołap 5,38 m²
- korytarz 3,07 m²

Dom rekreacyjny "całoroczny" będzie wykonany w technologii Panela SIP. Podłoga rdzeń styropianowy 20 cm, ściany zewnętrzne rdzeń 15 cm. Dodatkowo elewacja ze styropianu 10 cm plus tynk oraz 4 cm styropianu od wewnątrz. Łącznie ocieplenie ścian zewnętrznych 29 cm styropianu plus okładziny!!. Dach pianowany 20-25 cm. Ogrzewanie pompa ciepła powietrze - powietrze (opcjonalnie ogrzewanie na podczerwień - pokoje), koza, ogrzewanie podłogowe (łazienka), system monitoringu i alarmu (opcja). Wejście na antresolę - schody kręcone. Dach blachodachówka modułowa TIGRA Pruszyński. Dom będzie wykończony materiałami "z górnej półki" oraz wyposażony w nowoczesny sprzęt.

Dom jest w trakcie budowy. Planowany termin oddania domu w stanie wykończonym pod klucz - koniec II kwartału 2024 r.
Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację mieszkania wykonaną przez właściciela.

 

Nieruchomość jest atrakcyjnie położona w odległości 110 km od Łodzi, 170 km od Poznania,195 km od Warszaw, 80 km od Torunia, 130 km od Bydgoszczy i 25 km od Włocławka co daje doskonałe warunki do pracy zdalnej, tak szczególnie cenionej w obecnych czasach. Łatwy dojazd drogami krajowymi, jak również autostradami pozwala na szybkie przemieszczenie się do siedziby firmy.
Okolica daje duże możliwości aktywnego wypoczynku - rower, żaglówka.  W okolicy spotkać można dzikie zwierzęta takie jak sarny, bażanty, jastrzębie.

Media:
- woda
- prąd
- szambo

Zapraszamy na prezentację !!!

KONTAKT:
Jarosław Murawski
Tel. 720-885-210Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

JAROSŁAW MURAWSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.