Tylko u Nas!!! Dom po Remoncie

lokalizacja: Zawada

765 000 PLN

4 500 PLN / m2

Opis nieruchomości

Marcin Czerniawski
tel. 794661800
Oferta tylko w Naszym biurze

Prezentuje Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Zawada, dom o powierzchni 170m2 charakteryzujący się klasyczną formą zabudowy lat 90-tych po gruntownej modernizacji i  liftingu. Do dyspozycji mamy dwa piętra. Na niskim parterze jest salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, komórka oraz kotłownia.
Na Piętrze znajdują się dwie sypialnie,salon, kuchnia, łazienka, hol, oraz korytarz.
Do każdego z pięter jest osobne wejście. Nieruchomość po gruntownej modernizacji źródła ciepła oraz zapotrzebowania na energię elektryczną która przekłada się na 9kW  instalacje fotowoltaiczną na dachu oraz wysokiej jakości pompę ciepła firmy LG.        
Domek posadowiony na 0,15 arowej działce daje duże możliwości własnych aranżacji oraz pielęgnacji już istniejących roślin i krzewów. W pobliżu lasy, niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy i spokoju, przy jednoczesnym szybkim dostępie do miasta.
Do Sycowa dojedziemy w 10 min a do Oleśnicy w 15 min.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację
Marcin Czerniawski
tel. 794661800


 


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MARCIN CZERNIAWSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.