Działki budowlane pow. 2000m2 - Fordon!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
408 600 PLN, Pow. 2 043 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 043 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon , Wyzwolenia
Numer oferty:
619663
Cena za m2:
200 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel 503-961-603

Zachęcam do zapoznania z ofertą sprzedaży dwóch działek w Fordonie, ul. Wyzwolenia.


Działka narożna o powierzchni 2271m2 oraz działka o powierzchni 2043m2. Cena za metr kwadratowy wynosi 200zł. Możliwość zakupu dwóch działek.

Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (jeden budynek na działkę).
Droga dfojazdowa asfaltowa.
Prąd i woda w drodze.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail