Tylko u Nas! Duża działka!Cicha i spokojna okolica

lokalizacja: Chwałowice, Szkolna

199 000 PLN

127 PLN / m2

Opis nieruchomości

Wojciech Śliwa
☎ 570644040

Oferta tylko w Naszym biurze!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 15,63 ar, która znajduję się w Chwałowicach (gmina Jelcz-Laskowice, powiat Oławski)
Informacje o działce:
- nr działki 328/25
- powierzchnia 1563 mkw
- dojazd drogą asfaltową (droga gminna), następnie drogą we wspólnych udziałach z właścicielami sąsiednich działek
- wszystkie media w drodze: woda, prąd, gaz, kanalizacja


Wojciech Śliwa
☎ 570 644 040Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

WOJCIECH ŚLIWA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.