Idealna działka pod Twój wymarzony dom!

lokalizacja: Chwaszczyno, Żeromskiego

420 000 PLN

417 PLN / m2

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ!

Narożna działka znajdująca się przy ul. Żeromskiego w Chwaszczynie o powierzchni 1008m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). 
Działka ma bezpośredni dostęp do drogi oraz jest w pełni uzbrojona - woda, kanalizacja, prąd + gaz w drodze.


Lokalizacja

Działka znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości znajduje się zbiornik retencyjny z trasą spacerową a 12 minut drogi pieszo znajduje się Jezioro Osowskie. Na II kwartał 2025r. planowane jest ukończenie budowy Obwodnicy Metropolitarnej węzeł Chwaszczyno, droga będzie przechodzić w odległości 250m od działki, jednak nie koliduje to z budową domu. 
Szkoła Podstawowa - 750m
Sklepy, Biedronka, Lidl < 1km
Zjazd na obwodnicę S7 -  5,5km

Zadzwoń i umów się na prezentację już dziś - 533 850 700! :)Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Film o nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ROKSANA POLACKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.