Tylko u nas! miejsce na Twój dom, cisza i spokój

lokalizacja: Egiertowo

160 000,00 PLN

152,67 PLN

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Egiertowo.

Egiertowo- wieś kaszubska w Polsce na wschodnich obrzeżach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Somonino,


Teren blisko lasu, cisza i chyba najładniejsza topografia okolicy.

Dla działki nr 10/53  zostały wydane warunki zabudowy

-teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wolnostojącej

Najważniejsze atuty:
✅ Cisza
✅ Dostęp do drogi publicznej
✅ Media w drodze - woda, prąd
✅ Sąsiedztwo - zabudowa jednorodzinna.
✅ Bliskość komunikacji miejskiej i dogodny dojazd do centrum miasta

Jeśli zatem marzy Ci się cisza i spokój to wiedz, że ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dogodna lokalizacja zapewni szybki i sprawny dojazd w dowolnie wybrane przez siebie miejsce.

W pobliżu znajdują się liczne szlaki piesze i rowerowe, prowadzące przez lasy oraz kaszubskie tereny rekreacyjne, stacja paliw, Dino, Biedronka, restauracje, zabudowa mieszkaniowa i usługowo przemysłowa, szkoła podstawowa i przedszkole, co czyni lokalizację idealną dla rodzin oraz bliskość jezior i atrakcji przyrodniczych typowych dla regionu Kaszub.

Zajmujemy się całym procesem sprzedażowym, w tym przygotowaniem dokumentów oraz pomocą w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego.

Z NAMI
- gwarantujemy bezpieczny zakup,
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu,
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję.

Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Patrycja Tomaszewska
728 713 127
patrycjat@nieruchomosci-apartament.pl

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYCJA TOMASZEWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.