W zaciszu, blisko centrum, widok na zieleń

lokalizacja: Gdańsk, Inspektorska

749 000 PLN

147 PLN / m2

Opis nieruchomości

 

Kontakt Monika Lipska 575 884 040

Działka w zacisznym miejscu a jednocześnie blisko centrum miasta Gdańsk.
Dogodna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej. Idealne miejsce żeby sprawnie dojechać do centrum Gdańska i Pruszcza Gdańskiego oraz okolicznych miejscowości dających szeroką możliwość handlowo-usługową oraz miejsca zatrudnienia.
Nieruchomość nie jest zlokalizowana bezpośrednio przy trasie Gdańsk-Pruszcz Gdański a przy równoległej spokojnej uliczce.
Działka o powierzchni 5090 m2, z której rozprzestrzenia się widok na teren zieleni oraz dzielnicę Gdańsk - Orunia.
Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zatem możliwość wnioskowania o indywidualne warunki zabudowy.

Więcej informacji udzielę podczas prezentacji.

Zapraszam do kontaktu:
Monika Lipska
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
tel 575 884 040

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MONIKA LIPSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.