Bajkowo urocza działka rekreacyjna !

lokalizacja: Gniezno

69 000 PLN

177 PLN / m2

Opis nieruchomości

Tylko w naszym biurze 
Apartament Nieruchomości 
tel. 576 440 755

Zapraszam na prezentację przeuroczej działki rekreacyjnej znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych im. 1000-lecia Państwa Polskiego przy ul. Gdańskiej w Gnieźnie.
Działka bardzo zadbana z ciekawą aranżacją zagospodarowania , na terenie której znajduje się podświetlane oczko wodne z bujną roślinnością, basen, oraz altana ogrodowa ze stołem i ławkami, kryta trzciną.
Na terenie działki znajduje się również domek letniskowy o powierzchni 36 mkw. składający się z dwóch pokoików, kuchni, oraz toalety z prysznicem.
Media : Prąd, woda, szambo ekologiczne, ciepła woda z bojlera.
Nieruchomość z dala od ruchliwej ulicy w cichej i spokojnej okolicy.
Idealne miejsce na letni wypoczynek.

Zapraszam na prezentację 
Krzysztof Nowicki
tel. 576 440 755Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

KRZYSZTOF NOWACKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.