Działka rekreacyjna przy lesie blisko jezior

lokalizacja: Gołąbki

85 000 PLN

80 PLN / m2

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej z księgą wieczystą, o powierzchni 1066m2 w miejscowości Ławki gm. Trzemeszno. Ma kształt zbliżony do trapezu. W bezpośrednim sąsiedztwie pojedyncze zabudowania rekreacyjne, a od strony drogi brak sąsiedztwa. Do działki prowadzi droga gminna utwardzona.  Działka jest otoczona lasem sosnowym i liściastym. Kompleks leśny ciągnie się na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów, co stanowi doskonały teren do jazdy rowerami w czystym powietrzu, z dala od ruchliwych dróg. W pobliżu, w lasach znajdują się czyste jeziora, tj.  najbliższe (około 800m) Przedwieśnia, gdzie mieści się znane strzeżone kąpielisko Gołąbki oraz jeziora Długie, Wieśniata, Łomno. Dojazd lokalną drogą asfaltową i następnie gruntową przez las. Skrzynka prądowa przy działce.
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i można bezproblemowo wybudować dom. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój.W odległości około 12 km znajduje się trasa szybkiego ruchu S 5 z bardzo dobrym dojazdem do Poznania (80km), Bydgoszczy (70km) itd.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DARIUSZ NOWAK
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.