TYLKO U NAS!/DZIAŁKA/MPZP

lokalizacja: Góra

58 000 PLN

18 PLN / m2

Opis nieruchomości

Nieruchomości Apartament
Aleksandra - 575 111 655

Polecam do sprzedaży  działkę  o powierzchni 3231 m2, która położona
jest  powiecie górowskim, gminie Góra, miejscowości Rogów Górowski, ok. 3 km od Góry i  200 m od drogi wojewódzkiej nr 323 trasa z  Góry do Lubina. 

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się zabudowa mieszkaniowa zagrodowa, mieszkaniowa, grunty pod zabudowę, oraz grunty orne.

Działka położona jest na obszarze:
-RM ok. 1600 m2
-tereny zabudowy zagrodowej,
-1631m2 - to tereny R-rolne.

Rogów Górowski znajduje się w odległości:
-30 km do Leszno / Głogów / Rawicz / Droga S5 Wrocław / Poznań.


Działka ma potencjał na przekształcenie, jest w trakcie realizacji przez gminę.Zapraszamy do kontaktu! ;)
Aleksandra - 575 111 655
  Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ALEKSANDRA CHINIEWICZ
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.