Urocza działka ROD Zalew Srebrnica

lokalizacja: Koronowo

165 000 PLN

550 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt: Maciej Brzeski  tel. 798339773
Tylko w naszym biurze!  PROMOCJA  - 5 tyś

W sąsiedztwie Zalewu Koronowskiego jest Twoje miejsce na ziemi. Przeurocza działeczka ROD ładnie i schludnie zagospodarowana. Dwupoziomowy domek zapewnia funkcjonalny i komfortowy pobyt w miejscu gdzie idealnie zresetujesz umysł, odetchniesz od nieustającej gonitwy dnia codziennego. Bliskość akwenu, lasu, wszelkie formy relaksu i odpoczynku, wodniactwo, łodzie ,żagle, kajaki, surfing, wędkarstwo - wszystko w zasięgu ręki. Niespotykany klimat widoki, uczucie błogiej sielanki to atrybuty naszej oferty. Teren ogrodzony, bramy wjazdowe na pilota, woda, kanalizacja, prąd całoroczne, place zabaw, plenerowa siłownia, boiska do siatkówki, piłki nożnej, kort do dyspozycji. Plaża dzika, pomosty do cumowania i wędkowania.
Gorąco polecam - to trzeba zobaczyć  - tel. 798339773

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.