TYLKO U NAS! Działka budowlana blisko jeziora.

lokalizacja: Lisewo

109 000 PLN

74 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Katarzyna Kołucka
Tel. 519676825

Sprzedam działkę położoną zaledwie 2 km od plaży jeziora Końskiego, do którego prowadzi  ścieżka rowerowa. Idealna propozycja dla miłośników natury oraz aktywnego wypoczynku! Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację.

- powierzchnia działki: 1469 m2.

W ofercie dostępna  jest jeszcze jedna działka o pow. 2085 m2.


Media (w drodze)
- woda,
- kanalizacja,
- prąd.

Kontakt:
Katarzyna Kołucka
Tel. 519676825
katarzynak@nieruchomosci-apartament.pl

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

KATARZYNA KOŁUCKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.