Działka budowlana - WIELE MOŻLIWOŚCI!!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
160 000 PLN, Pow. 5 044 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
5 044 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łobżenica
Numer oferty:
938753
Cena za m2:
32 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Wiesława Odor
tel: 508-332-248

Przedstawiam działkę budowlaną o powierzchni 5044 m2, pod zabudowę z funkcją mieszkaniową w miejscowości Łobżenica w powiecie pilskim, zlokalizowaną przy drodze wojewódzkiej. 

Działka idealnie nadaje się dla różnych wariantów zagospodarowania: jako zabudowa indywidualna z wykorzystaniem potencjału terenu, jako przemysłowa, baza logistyczna lub przestrzeń dla nowoczesnych źródeł odnawialnych - np fotowoltaika. 

Front działki dysponuje bezpiecznym zjazdem z drogi wojewódzkiej. Teren  płaski, otwarty, daje poczucie spokojnej okolicy i dobrze harmonizuje z otoczeniem. 
Wymiary działki: szerokość 21m, długość ok. 247,5m. 

Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Działka jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, w pobliżu znajduje się stacja benzynowa, nieopodal osiedle domów jednorodzinnych i zabudowa zwarta. Miasto Łobżenica, na której terenie znajduje się prezentowana działka, jest miastem malowniczym, z ciekawą historią, urokliwą rzeką Łobżonką przeplatającą okoliczne lasy Pojezierza Krajeńskiego.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail