Działka w Borach Tucholskich! Las! Głusza!!

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
170 000 PLN , Pow. 3 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Miedzno
Numer oferty:
561703
Cena za m2:
57 PLN
Kontakt:
798 857 370
Mateusz Geszczyński

OKAZJA!!!

Nieruchomość położona jest na skraju miejscowości w pobliżu lasy i jeziora, niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy i spokoju przy jednoczesnym szybkim dostępie do Osia (około 3 km), gdzie znajdują się liczne restauracje, sklepy, wypożyczalnia sprzętu wodnego i basen. Status działki: rolna - z możliwością uzyskania Warunków Zabudowy.

- powierzchnia działki - 3000 m2

Media w drodze:
- woda,
- prąd,

Nieruchomość ta idealnie nadaje się pod domki na wynajem, ale przede wszystkim do zamieszkania całorocznego!!!!

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
798 857 370

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail