działka/mpzp/cicha okolica/Miękinia

lokalizacja: Miękinia

375 000 PLN

443 PLN / m2

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"
Izabella Paprocka
☎️ 570 097 070

                                           OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!

Do sprzedaży działka w cichej, spokojnej okolicy Miękini przy ul. Świerkowej. Działka o pow. 846 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20 m x 40 m. Działka środkowa, nie ogrodzona. Teren objęty mpzp, oznaczony symbolem MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd drogą gminną, asfaltową. Prąd ( skrzynka) na granicy działki, pozostałe media w drodze. Cicha spokojna ulica, jednokierunkowa, zabudowa nowych domów jednorodzinnych. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe. W bliskiej odległości las oraz ścieżki rowerowe.
Idealne miejsce na budowę własnego wymarzonego domu !

Izabella Paprocka/opiekun oferty
☎️570 097 070
nr licencji 25290

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

IZABELLA PAPROCKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.