Nieopodal Bydgoszczy, z widokiem na jezioro!

lokalizacja: Murucin

489 999 PLN

83 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel.  503-961-603

Zapraszam do zapoznania się z unikatową oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 5914 mkw., zlokalizowanej w miejscowości Murucin, gm. Sicienko.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, do 2 kondygnacji naziemnych, 4-9 m wysokości budynku, 7-15 m szerokości elewacji frontowej, dachy płaskie, dwu lub wielospadowe, do 200 mkw. powierzchni zabudowy, 90 % powierzchni działki należy zostawić w formie biologicznie czynnej.

Działka jest w przepięknej lokalizacji, z widokiem na jezioro, a zarazem bliskość Bydgoszczy czynią tę nieruchomość niezwykle atrakcyjną.
Jezioro Słupowskie słynie z swej atrakcyjności. Znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Jezior Byszewskich.

Zapraszam na prezentację: 
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ALEKSANDRA GADZIKOWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.