Działka usługowa - blisko obwodnicy Nakła!

lokalizacja: Nakło nad Notecią

199 000 PLN

134 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1484 mkw., znajdującej się na pograniczu ulic Staszica i obwodnicy w Nakle nad Notecią. 

Działka znajduje się na terenie objętym zapisami MPZP:
- zabudowa usługowa (zakaz lokalizacji budynków o funkcji mieszkalnej)
- do 8 m wysokości, 
- 40% działki biologicznie czynnej
- powierzchnia zabudowy do 60% powierzchni działki

Przy działce media: prąd i woda
Wymiary działki: 28m x 58m

W związku z sąsiedztwem obwodnicy Nakła nad Notecią (w ciągu DK 10) - działka idealna pod zabudowę usługową, magazynową, związaną z transportem.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Film o nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ALEKSANDRA GADZIKOWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.