Cisza, spokój, zielone tereny. Działka Nakło

lokalizacja: Nakło nad Notecią

180 000 PLN

137 PLN / m2

Opis nieruchomości

TYLKO W NASZYM BIURZE. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Roma Deka
Specjalista ds. nieruchomości.
Tel. 508-332-248

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1314 mkw. Położona w malowniczej lokalizacji z dostępem do wody, prądu i kanalizacji. Działka ma kształt kwadratu o wymiarach ok 28 na 43 metry, jest płaska i otoczona spokojną okolicą. Dojazd do działki zapewnia asfaltowa droga, a następnie około 200 metrów drogi gruntowej.

Aktualnie teren został urządzony jako wybieg dla koni. Jest to idealna oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca w otoczeniu natury, z dostępem do infrastruktury.
 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na o
Prezentację działki.
Roma
Tel. 508-332-248

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ROMA DEKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.