Działka budowlana / usługowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż
152 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 690 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Osówiec
  • Numer oferty : 631812
  • Cena za m2 : 89.94 PLN

Nieruchomość ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Dojazd drogą asfaltową oraz gruntową - utwardzoną (ok.100m). Media w drodze dojazdowej , tuż przy działce. 

Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej nieruchomości, co daje możliwość zagospodarowania powierzchni ponad 3000 m2.

Idealne miejsce na działalność gospodarczą przez wzgląd na jej lokalizację!

Zapraszam do kontaktu 536 366 898


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.