Działka budowlana przy lesie, blisko jeziora z WZ

lokalizacja: Ostrowite Prymasowskie

123 750 PLN

99 PLN / m2

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1250mkw z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Ostrowite Prymasowskie. Działka jest położona bezpośrednio przy bocznej drodze asfaltowej z kilkudziesięciometrowym dojazdem drogą gruntową, która prowadzi bezpośrednio do dużego i czystego jeziora Ostrowickiego. Warunki zabudowy są wydane na budowę domu jednorodzinnego. Działka znajduje się tuż przy dużym kompleksie  leśnym, jest płaska i ma kształt prostokąta(25x50m). Przy działce sieć wodociągowa, sieć energetyczna i telekomunikacyjna. Przez działkę nie przebiega napowietrzna linia energetyczna.
Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój.
Atutem są znajdujące się w pobliżu duże jeziora oraz kompleksy leśne i  jezioro z plażą znajdujące się około 800m od działki. Nie bez znaczenia jest też dobry dojazd drogami asfaltowymi.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DARIUSZ NOWAK
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.