Na wymarzony dom w kociewskiej wsi. Tylko u nas!

lokalizacja: Pogódki

124 000 PLN

100 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt Monika Lipska: 575 884 040

Pogódki to piękna kociewska wieś, położona w malowniczej otulinie lasów oraz pół powiatu starogardzkiego. Z dala od ruchliwych ulic, w spokojnym i przyjaznym miejscu.
Jednocześnie we wsi Pogódki znajdą Państwo dostęp do podstawowych usług jak sklepy, przedszkole, szkoła.
Jest to region bogaty w miejsca rekreacji, ścieżki pieszo-rowerowe, lokalne agroturystyki, ryneczki z lokalnymi produktami.

Działka o powierzchni 1240 m2 to krok od realizacji Twojego domu marzeń.

Warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny, media na działce: woda oraz prąd.

Więcej informacji udzielę podczas prezentacji:
Monika Lipska
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
575 884 040

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MONIKA LIPSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.