Uzbrojona działka - urokliwa okolica w cenie! :)

lokalizacja: Pogorzała Wieś

111 500 PLN

112 PLN / m2

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ
Działka o powierzchni 1000m2, 
położona w malowniczej Pogorzałej Wsi zaledwie krok od uroków rzeki Nogat.
Ukształtowanie płaskie, warunki zabudowy pozwalają na zbudowanie jednorodzinnego domu o dwóch kondygnacjach z podpiwniczeniem. 
Atutem działki jest położenie w otoczeniu natury oraz pełne uzbrojenie - przy działce znajduje się sieć wodociągowa, kanalizacyjna, energetyczna oraz telekomunikacyjna

W bliskim otoczeniu znajduje się wiele ciekawych miejsc - jezioro z miejscem na ognisko, trasa rowerowa, przystań rzeki Nogat z pomostem gdzie znajduje się kompleks sportowy z altaną i placem zabaw, co zachęca spacerów i bliskiego kontaktu z naturą.
Położenie zapewnia sielski klimat oraz jednocześnie łatwy dostęp do podstawowych udogodnień, w tym przystanków autobusowych, pobliskiej szkoły, kościoła, lekarza, świetlicy, gminy, sklepów osiedlowych i Dino, odległość od Malborka to zaledwie 10 minut drogi samochodem.

Nie zwlekaj, to może być Twoje wymarzone miejsce - zadzwoń już dziś...
Roksana Polacka
533850700
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ROKSANA POLACKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.