Działka z linią brzegową rzeki, między jeziorami

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
344 000 PLN , Pow. 5 300 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
5 300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Rogowo
Numer oferty:
678385
Cena za m2:
65 PLN
Oferta tylko w naszym biurze.

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży malowniczej działki  o powierzchni 5300m2, która bezpośrednio graniczy z rzeką Wełną  i tym samym posiada  dostęp do  jeziora Rogowskiego Dużego (260ha), Rogowskiego Małego (8ha) i Zioło (240ha). Własna długa linia brzegowa (około 110m). Położenie działki daje duże możliwości do uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. Z działki, która położona jest na małym wzgórzu  widać panoramę dwóch jezior i okolicy.  W sąsiedztwie nie ma żadnych zabudowań, a od strony północnej działki posadzony jest las sosnowo - brzozowy. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój. Dojazd drogą asfaltową i ostatnie 200m drogą gruntową gminną.

Dobry dojazd trasą S 5 do Poznania (85km), Bydgoszczy (60km) itd.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail