Piękne działki - Skórka

lokalizacja: Skórka

114 443 PLN

120 PLN / m2

Opis nieruchomości

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Roma Deka.
Specjalista ds. nieruchomości.
tel. 508-332-248


Na sprzedaż pięknie położone działki, przy lesie, na uboczu, w miejscowości Skórka. 
Na sprzedaż 9 działek budowlanych  o powierzchni od 956mkw do 987mkw. Podana cena odpowiada działce o powierzchni 956mkw.

Działki w kształcie prostokąta, płaskie, porośnięte Sosnami samosiejkami. Dojazd do działki drogą gruntową. Do drogi asfaltowej ok 600m.  Wydane warunki zabudowy. 
W okolicy nowe domy, Cisza i spokój!

Zapraszam do kontaktu. 
Roma
tel. 508-332-248
 
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ROMA DEKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.