Działka 3000 m2 widok na jeziora kleszczowieckie

lokalizacja: Smolniki

310 000 PLN

103 PLN / m2

Opis nieruchomości

Paulina Śmiarowska
Nieruchomości Apartament
tel. 570 653 030

                                                       Oferta tylko w naszym biurze!

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Smolniki, gmina Wiżajny, województwo podlaskie. Działka ma wydane warunki zabudowy wraz z gotowym projektem pensjonatu. Media (woda i prąd) są na sąsiedniej działce. Dojazd drogą gruntową, utwardzoną. Nieruchomość jest położona w bardzo malowniczej okolicy, na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego blisko punku widokowego "Pan Tadeusz", z którego rozpościera się piękny widok na jeziora kleszczowieckie. Obecnie Smolniki są wsią o wybitnych walorach letniskowych.

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Paulina/opiekun oferty
tel. 570 653 030


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PAULINA ŚMIAROWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.