Działki budowlane w dogodnej lokalizacji

Działka (Budowlana) na sprzedaż
89 700 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 495 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Strzelno
  • Numer oferty : 682488
  • Cena za m2 : 60 PLN

Witam wszystkich zainteresowanych.
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 19 działek budowlanych w Strzelnie o powierzchni  od 1401-1500m2. Działki są położone na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym przy drodze gminnej asfaltowej z krótkim dojazdem drogą gruntową. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko do sklepu, a jednocześnie pozwala na bieżący kontakt z naturą. Przez działki nie przebiegają linie energetyczne. Działki są płaskie i w kształcie prostokąta. Są częściowo uzbrojone. Objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe i mieszkaniowo-usługowe.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.