Tylko u Nas! Działki w lesie blisko Gniezna!

lokalizacja: Strzyżewo Paczkowe

155 718 PLN

123 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
798 857 370
Mateusz Geszczyński

KOMPLEKS DZIAŁEK W LESIE, 15 MINUT OD GNIEZNA!!!

Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1 266 m2 w miejscowości Strzyżewo Paczkowe (osiedle Łukaszewko).

Zaledwie 15 minut do Gniezna!!

Działki objęta MPZP zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i rekreacja indywidualna, teren o regularnym kształcie.

Media (w drodze):
- woda - projektowana
- prąd
- gaz

Urokliwy kompleks działek otoczone zielenią, stworzony w lesie z myślą o miłośnikach natury, ciszy i czystego powietrza. Dookoła dużo lasów i ścieżek rowerowych. Miejsce idealne na dom!

Kontakt:
798857370
Mateusz Geszczyński

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MATEUSZ GESZCZYŃSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.