Unikalna nieruchomość o w Sucuminie.Tylko u nas

lokalizacja: Sucumin

990 000 PLN

110 PLN / m2

Opis nieruchomości

Z przyjemnością przedstawiam Państwu niezwykłą nieruchomość o powierzchni 9000 m², usytuowaną w urokliwej okolicy Sucumina. Ta wyjątkowa działka, charakteryzująca się nietypowym kształtem przypominającym trójkąt, otwiera drzwi do kreatywnych możliwości inwestycyjnych.

Niewątpliwie zasługuje to na miano unikalnej nieruchomości - 9000 metrów kwadratowych terenu o kształcie trójkąta, położonych w spokojnym i urokliwym otoczeniu Sucumina. Ta działka nie tylko zachwyca swoją powierzchnią, ale także oferuje ogromne możliwości rozwoju, dzięki swojemu nietypowemu układowi.

Warto zauważyć, że mimo braku Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego w studium, nieruchomość ta ma wyznaczone przeznaczenie pod usługi. To z pewnością stanowi atut dla przedsiębiorczych umysłów, które marzą o stworzeniu nowoczesnej przestrzeni biznesowej. Nieograniczone pole do popisu pozwala na realizację różnorodnych projektów.

Cena za metr kwadratowy wynosi atrakcyjne 110 złotych, co czyni tę ofertę nie tylko intrygującą, ale i opłacalną. Nieruchomość w Sucuminie, pomimo swej kameralnej lokalizacji, posiada dogodny dostęp do istniejącej infrastruktury oraz jest dobrze skomunikowana,gdyż znajduje się przy trasie krajowej 22, co z pewnością przekłada się na jej potencjał inwestycyjny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ROKSANA POLACKA
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
tel. 533 850 700

Kontakt
533 850 700

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ROKSANA POLACKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.